Jdi na obsah Jdi na menu
 


I. kolo

30. 8. 2009

I. kolo

Velký Beranov   :   FC Vysočina

3   :   1

(2   :   0)

branka: Roman DIVIŠ

K prvnímu zápasu nové sezóny kluci nastoupili téměř v kompletní sestavě a především ve velkém horku. Hned od počátku zápasu byla na většině klucích zřetelná prázdninová nerozehranost a dost možná chybějící soustředění.

            Kluci začali zápas sice se snahou, ale ….. Soupeř nakopával míče z vlastní obrany na útok a to se mu v první půli při našem nedostatečném bránění dokonce dvakrát vyplatilo. Kluci se občas snažili hrát, ale soupeř dával branky. Když se kluci dostali před branku soupeře tak se soupeř dokázal stáhnout a odkopávat balóny a kluci na tento způsob hry „DO PLNA“ nedokázali reagovat. Za celý zápas si kluci mohli spočítat střely na branku na prstech jedné ruky, protože vše se snažili tlačit s hlavou dole za každou cenu až do brány s výsledkem …. Snad bylo třeba občas zkusit více střílet z větších vzdáleností, ale po bitvě je každý generál. Záloha i útok tak vlastně nevytvořili soupeři téměř žádný problém.

V zápase se také projevil syndrom „umělé trávy“, kdy kluci měli problémy s pohybem po skutečné trávě. Tak snad příště to už bude lepší…..